Eğitim Kadromuz

Yasemin ÜNLÜ
Müdür


1969 yılında Kahraman Maraş’ta dünyaya gelen Yasemin ÜNLÜ Gazi Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden 1988 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde göreve başladıktan 30 yıl sonra 2017 yılında emekli olmuş ve o tarihten itibaren kendine ait olan Özel İncirli Bahçe Anaokulunda yönetici olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk sahibidir.

Hülya KILIÇARSLAN

Öğretmen

İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi (2023) mezunu olan öğretmenimiz 2017 yılından günümüze kurumumuzda görev yapmakta olup Erasmus projeleri yanı sıra yan dal olarak Robotik Kodlama, Akıl ve zeka oyunları, Satranç, Oyun Terapisi, Gelişim Testleri, Montessori Eğitimi, İngilizce, Çocuk Yogası, Drama P4C Çocuklarla Felsefe Eğitimi konularında eğitim vermektedir.

Birgül KOYUNCU

Öğretmen

Erciyes Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi (2020) mezunu olan öğretmenimiz 2020 yılından günümüze kurumumuzda görev yapmakta olup Erasmus projeleri yanı sıra yan dal olarak Robotik Kodlama, Akıl ve zeka oyunları, Satranç, Oyun Terapisi, Gelişim Testleri, Montessori Eğitimi, İngilizce, Çocuk Yogası, Drama P4C Çocuklarla Felsefe Eğitimi konularında eğitim vermektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir